Top 10 Brutkasten Für Vögel – Budki dla ptaków

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. FIDEMUS

#ad

Stabilna budka lęgowa wraz z ochroną dzięciołów przeciwko drapieżnikom gniazd, duża ochrona przed drapieżnikiem z domkiem dla ptaków, pomieszczenie lęgowe: wymiary wewnętrzne: 12 x 12 x 24 cm

#ad
FIDEMUS #ad - Otwór wlotowy ma średnicę 32 mm, 5 x 28 cm. Ta budka lęgowa z ochroną dzięciołów jest produkowana przez nas sami. Osłona budki lęgowej zapobiega wydziobaniu otworu wlotowego przez dzięcioły i przegryzaniu przez wiewiórki.

Do ochrony przed kotami i kunami: odległość od środka otworu do dna skrzynki: 17 cm, odległość otworu wlotowego wewnątrz do dna budki lęgowej wewnątrz = 17 cm, bardzo duży i stabilny 1, brak drążka przed siedzeniem, wystający dach z przodu nad otworem wlotowym, 6 kg. Rozmiar komory lęgowej: 12 x 12 x 24 cm wymiary wewnętrzne. Dno komory lęgowej ma wewnątrz powierzchnię 12 x 12 cm, 5 x 14, ponieważ budka lęgowa jest bardzo duża wymiary zewnętrzne: 17, naszym zdaniem idealny dla domowych ptaków śpiewających.

Rozmiar otworu wydaje się mały w porównaniu do budki lęgowej, co jest niezbędne dla ptaków takich jak sikorki z maksymalnie 12 młodymi. Niestety zdarza się to dość często, ponieważ wiele większych zwierząt robi to, aby dostać się do potomstwa.
MarkaFIDEMUS #ad
ProducentLorek #ad
Wysokość11.02
Długość5.71
Waga3.53
Szerokość6.89

2. Gardemics

#ad

Gardemics Ochrona dzięciołów do budki lęgowej i domku dla ptaków – bardzo bezpieczna ochrona przed otworami lotowymi do budki lęgowej ze śrubami – gratis e-book zestaw 28 + 32 mm

#ad
Gardemics #ad - Dopasowanie otworu lotniczego – dzięki tej płycie ochronnej można dopasować średnicę otworu lotniczego do innych gatunków ptaków.

Atwy montaż – dzięki 4 dołączonym ocynkowanym śrubom montaż blachy trwa kilka minut. Ochrona przed hałasem – dzięki tej ochronie dzięcioły nie mogą już siekać większego otworu wlotowego, aby uzyskać dostęp do młodych ptaków. Bezproblemowy zwrot: jeśli ochrona dzięciołów Gardemics się nie spodoba, możesz go bez problemu odesłać do 30 dni i natychmiast otrzymać zwrot pieniędzy. Odporna na korozję – blacha aluminiowa jest odporna na warunki atmosferyczne i bardzo trwała.
MarkaGardemics #ad
ProducentGardemics #ad
Waga0.13
Numer częściAMOVO

3. FIDEMUS

#ad

FIDEMUS 5 szt. ochrona przed rozbiciem do budki lęgowej 32 mm skrzynka na sikorek domek dla ptaków płyta ochronna ochrona otworu lotniczego

#ad
FIDEMUS #ad - Wprawdzie otwór wlotowy jest mniejszy niż otwór ochronny: Nesträuber może wówczas wbić otwór maksymalnie do 32 mm, przez który nie może dosięgnąć łamku. Rednica wynosi 32 mm, można użyć osłony przepiórnika również do otworów 28 mm.

Chroni karmę ptaków przed łuskami i wiewiórkami, które powiększają otwór wlotowy, a następnie jedzą młode ptaki. W zestawie 20 śrub. Brzoskwinia lub wiewiórki, można zamontować osłonę gniazda lęgowego, aby dotrzeć do czasu do siebie. Aby temu zapobiec, ma średnicę wewnętrzną 32 mm i zapobiega powiększeniu otworu wlotowego poprzez wyślizgnięcie. Ta osłona gniazda może być ponownie przymocowana do każdej budki lęgowej. Ochrona przed gniazdami ze stali ocynkowanej 1 mm. W przypadku skrzynek lęgowych z drewna często otwiera się otwór większych ptaków np.
MarkaFIDEMUS #ad
ProducentLorek #ad
Wysokość0.39
Długość2.36
Szerokość2.36

4. Erdenfreund

#ad

Metalowa, ochrona przed drapieżnikami, ochrona przed drapieżnikami, budka lęgowa, 3 sztuki, 34 mm kolonia, ERDENFREUND® Budka lęgowa wróbli, 3 pomieszczenia lęgowe, ochrona dzięciołów

#ad
Erdenfreund #ad - Profesjonalnie ręcznie wkręcane w palatynie śrubami krzyżowymi ze stali nierdzewnej – bardzo długa żywotność! Nadaje się do gatunku: nasza budka lęgowa dla wróbli z odpowiednim do gatunku otworem wlotowym 34 mm, 3 pomieszczenia lęgowe i metalową osłoną na dzięcioł, jest w krótkim czasie zaakceptowana przez rodzimych wylęgów kolonii! Ochrona kotów/kun: w niemczech żyje ok.

50% dochodów wykorzystujemy na własne działania w zakresie ochrony środowiska/ochrony zwierząt! Masywne i trwałe: budka lęgowa wróblowa z rodzimego drewna fsc o grubości 2 cm od leśnika zaufania. 16 milionów kotów! nasza budka dla ptaków jest wewnątrz wyposażona w ochronę przed kotami i kunami i chroni ptaki przed drapieżnikami! Atwe czyszczenie: budkę dla ptaków z 3 gniazdami można łatwo i szybko wyczyścić i wygodnie otworzyć z przodu pod kątem 90 stopni i ponownie bezpiecznie zamknąć.

SpoŁeczny i Środowisko: nasz domek na wróble erdenfreund jest wykonywany ręcznie we współpracy z ludźmi z Palatynatu.
MarkaErdenfreund #ad
ProducentErdenfreund #ad
Wysokość8.66
Długość17.72
Waga7.05
Szerokość7.48
Numer części1141
Model1141
GwarancjaGwarancja nie jest przewidziana, żywotność w przypadku dobrej pielęgnacji +10 lat

5. 123jagd

#ad

Duża bezpieczna budka lęgowa stabilna budka lęgowa domek dla ptaków – pomieszczenie lęgowe: wymiary wewnętrzne: 12 x 12 x 24 cm – odstęp między środkiem otworu wlotowego/podłogą: 17 cm przeciw

#ad
123jagd #ad - Dno komory lęgowej ma wewnątrz powierzchnię 12 x 12 cm, naszym zdaniem idealny dla domowych ptaków śpiewających. Otwór wlotowy ma średnicę 32 mm, 5 x 14, ponieważ budka lęgowa jest bardzo duża wymiary zewnętrzne: 17, 5 x 28 cm.

Rozmiar komory lęgowej: 12 x 12 x 24 cm wymiary wewnętrzne. Rozmiar otworu wydaje się mały w porównaniu do budki lęgowej, co jest niezbędne dla ptaków takich jak sikorki z maksymalnie 12 młodymi. Głównym celem nie było zbudowanie najbardziej czarującego budki lęgowej, aby młode ptaki nie mogły zostać odstraszone przez koty, kuny, ale uwzględnienie wskazówek miłośników ptaków i ochroniarzy, a nawet szopy:.

Do ochrony przed kotami i kunami: odległość od środka otworu do dna skrzynki: 17 cm, odległość otworu wlotowego wewnątrz do dna budki lęgowej wewnątrz = 17 cm, bardzo duży i stabilny 1, brak drążka przed siedzeniem, wystający dach z przodu nad otworem wlotowym, 6 kg. Ta budka lęgowa jest produkowana przez nas sami.
Marka123jagd #ad
ProducentLorek #ad
Wysokość11.02
Długość5.71
Waga3.24
Szerokość6.89
Numer częściVPETTOY-M9

6. Erdtmanns

#ad

Erdtmanns Schwegler 102 jaskinia lęgowa, otwór wlotowy 32 mm, z betonu drzewnego

#ad
Erdtmanns #ad - Zdrapieżniki gniazda nie mają szans. Wysokiej jakości domek lęgowy – wytrzymała jaskinia lęgowa zapewnia ptakom dom odporny na warunki atmosferyczne, a tym samym bezpieczne miejsce do hodowli młodych ptaków.

Nadaje się dla ptaków wolnych – wytrzymała jaskinia lęgowa jest odpowiednia dla wielu gatunków dzikich ptaków i zapewnia ptakom wygodne i bezpieczne miejsce do odpoczynku. Elastyczność i odpowiednie gatunki – wieszając jaskinię lęgową w ogrodzie lub w lesie, wniesiesz ważny wkład w ochronę gatunków. Wyjątkowo wytrzymała – drewniana zagłębienie lęgowe charakteryzuje się trwałym i oddychającym materiałem, który dodatkowo chroni przed uderzeniami dzięciołów. Atwe czyszczenie – wnękę lęgową można otworzyć z przodu, dzięki czemu jest szybka i łatwa do czyszczenia.
MarkaErdtmanns #ad
ProducentErdtmanns #ad
Wysokość9
Długość7
Waga0.01
Szerokość6.5
Numer częściNesting Box
ModelNesting Box
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

7. wildtier herz

#ad

Domek dla wylęgarni półjaskini, półjaskinia dla kosów,, odporna na warunki atmosferyczne i niepoddana obróbce, wildtier herz I Amsel budka lęgowa z przykręcanego litego drewna – 25 x 28,5 x 27 cm

#ad
wildtier herz #ad - Zrównoważone i odpowiedzialne: wykonane w 100% z surowego drewna FSC i ze skręcanymi elementami drewnianymi, nasze budki lęgowe są doskonałym przykładem zrównoważonej gospodarki leśnej. Wytrzymała i odporna na warunki atmosferyczne: nasza półotwarta budka lęgowa z wytrzymałego drewna i mosiężnych śrub zapewnia trwałą ochronę dla wylęgowców półjaskiniowych.

Naturalna i wytrzymała: nasza budka lęgowa zapewnia dobry klimat dzięki otworom wentylacyjnym w podłożu i można ją łatwo zawiesić na drzewie lub ścianie za pomocą listwy mocującej z nawierconym otworem. Polecany przez biologów i ochroniarzy gatunków.

Zorientowany na ochronę gatunków: bez otworu wlotowego, takich jak kos, pliszka, idealny dla wylęgarców półjaskiń, siwe łapki, rudziki i strzyżyk. Nieobrobione i bezpieczne: jako produkt przyjazny dla gatunku naturalny nasze budki lęgowe są całkowicie bezpieczne dla ptaków, ponieważ nie zostały poddane żadnym szkodliwym zabiegom.
Markawildtier herz #ad
ProducentGörges Markenwelt #ad
Wysokość9.45
Długość10.63
Szerokość10.24
Numer części19010140
ModelGOER-000016-US

8. wildtier herz

#ad

Wildtier herz Ochrona dzięciołów 28 mm – bezpieczna ochrona przed dziurami lotniczymi ze stali nierdzewnej w zestawie ze śrubami – akcesoria do budek lęgowych i domków dla

#ad
wildtier herz #ad - Starannie wykończone i starannie okrawane, aby nie było ryzyka skaleczenia ptaków. 28 mm nadaje się do sikorki, sikorki jodłowej, sikorki błotnej. Bez plastyku i przyjazny dla Środowiska: zrównoważone opakowanie. Ekologiczny, przyjazny dla środowiska, bez tworzyw sztucznych.

Specjalne dopasowanie: idealne uzupełnienie naszych budek lęgowych! różne gatunki ptaków preferują różne średnice otworów lotniczych. Budka lęgowa nie wchodzi w zakres dostawy. Dołączone śruby i osłona przed otworami powietrznymi są nierdzewne. Ochrona przed zgniataniem: ta osłona na dzięcioł jest wykonana z odpornej na korozję stali nierdzewnej Wymiary: 70 mm x 2 mm x 70 mm wraz ze śrubami montażowymi. Zdrapieżniki nie mają szans. Wytrzymała stal nierdzewna: osłona zabezpieczająca wzmacnia wejście skrzynek lęgowych.

Nasz 30-dniowy zwrot pieniędzy obiecuje, że w przypadku braku wypadku – zwrot ceny zakupu bez jeśli. 32 mm nadaje się do sikorki kapustnej, żałobnej, sikorki czubatej, wróbel domowy i polowy. Dzięki ochronie przed otworami lotniczymi drapieżnicy i drapieżnicy gniazd nie będą mogli powiększyć otwór wlotowy i pozbawić gniazda. Nierdzewny i odporny na warunki atmosferyczne: montaż osłony na dzięcioł trwa kilka minut i można go w każdej chwili szybko i łatwo doposażyć.
Markawildtier herz #ad
ProducentGörges Markenwelt #ad
Waga0.15
Numer części19010551
Model19010551

9. Erdenfreund

#ad

Otwór świetlny, budka lęgowa dla ptaków, ochrona przed drapieżnikami, ochrona dzięciołów budka do budowy,, czerwonych ogonków, ERDENFREUND® Budka lęgowa rudzidełka z ochroną przed kunami/kotami

#ad
Erdenfreund #ad - 50% dochodów wykorzystujemy na własne działania środowiskowe miesięcznie! Ochrona kotów/kun: w niemczech żyje ok. Długa żywotność! nadaje się do gatunku: nasz bezpieczny wylęgarnia dla ptaków z podwójnym wejściem do wnęki dla gatunków, 3 cm szybą świetlną i nierdzewnym metalowym zabezpieczeniem dzięciołów jest popularny wśród rudych i rudzików.

Profesjonalnie ręcznie wkręcane w palatynie za pomocą śrub krzyżowych ze stali nierdzewnej. Społeczne i ekologiczne: twój domek dla ptaków erdenfreund jest wykonany ręcznie we współpracy z ludźmi z Palatynatu. Masywne i trwałe: budka lęgowa rudzika z rodzimego drewna fsc 2 cm od leśnika zaufania.

16 milionów kotów! nasza budka dla ptaków jest wewnątrz wyposażona w ochronę przed kotami i kunami i chroni ptaki przed drapieżnikami! Atwe czyszczenie: jaskinia lęgowa dla rudzików może być łatwo otwierana ręcznie w zakresie 180 stopni i ponownie bezpiecznie zamknięta na przedniej stronie.
MarkaErdenfreund #ad
ProducentErdenfreund #ad
Waga3.53
Numer części1126
ModelNistkasten Nischenbrüter räubersicher
Gwarancjanie

10. wildtier herz

#ad

Odporna na warunki atmosferyczne, domek dla sikorek, nieobrobiona, wykonana z litego drewna – przykręcana, wildtier herz Budka lęgowa naturalna do krzewów i małych gatunków sikorek, pomoc w lęgu z otworem wlotowym 28 mm

#ad
wildtier herz #ad - Duża budka lęgowa z litego drewna nadaje się na wszystkie pory roku. Opracowany i zalecany przez biologów i ochrony gatunków. Z ochroną przed kruszeniem: 17 cm odległości od otworu wlotowego 28 mm do dna budki lęgowej chroni małą szarkę nie tylko przed kotami i kunami, ale również przed złą pogodą.

Produkt przyjazny dla środowiska. Odpowiednia do gatunków piasty: skrzynka na sikorek z otworem wlotowym 28 mm – idealna inkubator do sęglików i innych małych gatunków sikorek, takich jak sikorka jodłowa, sikorka i sikorka. Zrównoważona gospodarka leśna: budki lęgowe dla ptaków są wykonane w 100% z surowego drewna FSC z przykręcanymi elementami drewnianymi.

X gł. X wys. Odporna na warunki atmosferyczne i trwała: budka lęgowa dla sikorek jest w całości przykręcona śrubami mosiężnymi i wykonana z jednego z najbardziej wytrzymałych gatunków drewna na świecie – dzięki temu jest absolutnie odporna na warunki atmosferyczne i wyjątkowo trwała. Wymiary: 14, 5 cm x 33 cm x 18, 5 cm szer.
Markawildtier herz #ad
ProducentGörges Markenwelt #ad
Wysokość2
Długość7
Waga2.71
Szerokość13
Numer części19010040
ModelGOER-000006