Top 10 Bio Mülleimer – Kompostowniki domowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. OXO

#ad

OXO GG EASY-CLEAN COMPOST BIN, 1.75 GAL/6,62 L, CHARCOAL

#ad
OXO #ad - Przemyślane wzornictwo: dzięki unikalnej konstrukcji krawędź worka na śmieci jest niewidoczna z zewnątrz. Wydajność: podczas przetwarzania żywności można zamocować pokrywę w pozycji otwartej, aby natychmiast wygodnie wrzucić powstałe odpady do wiadra.

Atwe w pielĘgnacji: gładkie ściany wewnętrzne ułatwiają czyszczenie kompostownika. Praktyczny: dzięki pojemności 6, 6 l kosz na śmieci OXO Good Grips idealnie nadaje się do zbierania bioodpadów w większych kuchniach. Higieniczny: specjalna konstrukcja zapobiegająca powstawaniu nieprzyjemnych zapachów utrzymuje owady z dala od zawartości wiadra i zapobiega wydostawaniu się nieprzyjemnych zapachów. Oxo gwarancja: w przypadku problemów z produktem OXO naprawimy go lub wymienimy. Jesteśmy wdzięczni za możliwość uczenia się na podstawie doświadczenia i uczynienia go lepszym.
MarkaOXO #ad
ProducentOXO #ad
Wysokość7.6
Długość7.75
Waga1.63
Szerokość7.3
Numer części13294600UK
Model13294600

2. RED FACTOR

#ad

Ekologiczny, bezzapachowy, RED FACTOR Wysokiej jakości pojemnik na kompostowanie ze stali nierdzewnej, w zestawie z bezpłatnymi filtrami z węglem aktywnym matowa miedź, 5 litrów

#ad
RED FACTOR #ad - Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z zakupu, a my wyślemy Ci zwrot pieniędzy lub wymienimy pojemnik na odpady organiczne. Atwe w użyciu – mieści 5 litrów resztek żywności, bez obaw o nieprzyjemne zapachy, dzięki czemu nie musisz codziennie chodzić na kompost na świeżym powietrzu. Atrakcyjne wzornictwo – atrakcyjne wykończenie z pokrywą w kształcie kopuły, ten stylowy kompostownik z metalu można umieścić bezpośrednio na blacie kuchennym, aby w każdej chwili umożliwić łatwy dostęp i nadać Twojemu wyposażeniu kuchennemu elegancki wygląd.

Wystarczy przez cały tydzień przechylić resztki żywności do pojemnika z pokrywką, zapewnia wystarczająco dużo miejsca na odpady organiczne przez kilka dni, szkodniki lub muchy. Można go łatwo czyścić wodą z mydłem. W red factor wierzymy w tworzenie wysokiej jakości, które poprawią Twoje życie. Bezzapachowy – można przechylać resztki żywności takie jak owoce, fusy z kawy, skorupki jajka itd. 100% gwarancja satysfakcji – zawiera wysokiej jakości dwuwarstwowe zestawy filtrów, a mimo to przystępnych cenowo produktów, po prostu skontaktuj się z nami, dzięki czemu nie musisz się martwić o zakup nowych filtrów przez bardzo długi czas.

Wysokiej jakości konstrukcja – ten kosz na śmieci red factor został zaprojektowany w celu zapewnienia długotrwałej stabilności i trwałości, że nie wykonuje się prac spawalniczych, która jest odporna na rdzę, jest wykonany z trwałej stali nierdzewnej, pęknięcia i odpryski. Technologia formowania jednowarstwowego gwarantuje, dzięki czemu jest całkowicie nierdzewna i nie emituje toksyn do kompostu.
MarkaRED FACTOR #ad
ProducentRED FACTOR #ad
Wysokość10.83
Długość8.66
Waga2.2
Szerokość7.28
Numer częściKCB-SSE-CM-5L
ModelKCB-SSE-CM-5L

3. Brabantia

#ad

Brabantia 109645 Sort & Go kosz na śmieci, tworzywo sztuczne, kolor miętowy, 58,4 x 28,5 x 42,4 cm, 6 l

#ad
Brabantia #ad - 10 lat gwarancji. Idealnie nadaje się do usuwania odpadów kompostowalnych bezpośrednio z blatu roboczego. Możliwość zamontowania na ścianie lub umieszczenia wolnostojącego – łącznie z uchwytem ściennym. Kompaktowy i nie zajmuje dużo miejsca – idealny do segregacji śmieci w domu. Pasujące 100% kompostowalne worki na śmieci dostępne oddzielnie kod S – łatwe użytkowanie.
MarkaBrabantia #ad
ProducentBrabantia #ad
Wysokość2.81
Długość3.86
Szerokość3.1
Numer części109645
Model109645

4. MUGYPYR

#ad

Do użytku w pomieszczeniach, niebieski, 5 l, pojemnik z pokrywką, kosz na śmieci do blatu, polipropylen, kompostownik, Mały kosz na kompost do kuchni

#ad
MUGYPYR #ad - Do zawieszenia na drzwiach z hakiem nad drzwiami. Bez nieprzyjemnego zapachu, bez pilników do owoców – gwarantowana jest tylko czysta kuchnia! . Stwórz komfort: zawieś go na drzwiach szafy, bardzo odpowiedni do większości drzwi szaf, drzwi spiżarni, aby rzucać rzeczami.

Grubość drzwi: 238, 8 cm, jeśli są używane nad hakiem na drzwi. Nasz kompostownik jest wyposażony w zamknięcie zapachowe, dzięki czemu można nie tylko uszczelnić biodegradowalne odpady, ale również niepożądane zapachy. Pojemnik na kompost doskonale współpracuje z torbami na zakupy wielokrotnego użytku, nadaje się do kuchni, łazienki, przyczepy kempingowej, pralni itp.

Wymiary: 19 x 14, 5 x 24, pojemność: 5 l; kosz na śmieci jest łatwy w instalacji, 5 cm, akcesoria montażowe 1 hak, 1 haczyk samoprzylepny i 20 worków na śmieci wchodzą w zakres dostawy. Jest mały, kroisz i kroisz świeżą żywność, gdy gotujesz, nie musisz się schylać, szafek. Dwie metody montażu do zawieszenia na każdej ścianie za pomocą haczyków samoprzylepnych.
MarkaMUGYPYR #ad
ProducentMUGYPYR #ad
Wysokość9.53
Długość7.09
Waga1.12
Szerokość5.71
Numer częściTR
ModelTR

5. TanteSoe

#ad

Tante SOE kosz na odpady organiczne do kuchni – 3 l kosz na kompost z pokrywką na odpady organiczne – w zestawie filtr z węglem aktywnym do neutralizacji zapachów i kosz wewnętrzny

#ad
TanteSoe #ad - Kompaktowy rozmiar – dzięki pojemności 3 litrów ten stylowy pojemnik na odpady organiczne zaprasza do użytku w kuchni w deszczu. Dzięki temu pojemnik zawsze pozostaje nierdzewny i zabezpieczony przed wyciekiem. Regeneralizuje zapachy – wreszcie wolne od cuchnących odpadów organicznych: aby odpady kuchenne nie pozostawiały nieprzyjemnych zapachów w kuchni, pokrywka jest wyposażona w filtr z węglem aktywnym oraz silikonowy pierścień.

Dzięki temu kosz na kompost tante soe zapewnia wystarczająco dużo miejsca na bioodpady na kilka dni! jedyne w swoim rodzaju wzornictwo – ten ekologiczny kosz na śmieci naprawdę pasuje do każdej kuchni! Dzięki nowoczesnemu napisowi, a mimo to ponadczasowy! Wytrzymały i trwały – malowany proszkowo kosz zewnętrzny zdobi wytrzymały kosz wewnętrzny, toczonym drewnianym uchwytom i matowemu białemu koszowi zewnętrznemu ten ekologiczny kosz na śmieci jest stylowy, który można łatwo myć w zmywarce.

Praktyczny zestaw 4 w 1 – jednorazowy pojemnik na odpady organiczne do kuchni: w naszym zestawie All-in-One znajduje się stylowy kosz zewnętrzny, kosz wewnętrzny i pokrywa z wbudowanym i wymiennym filtrem z węglem aktywnym.
MarkaTanteSoe #ad
ProducentN&F Products #ad
Wysokość26
Waga1.85
Szerokość26

6. WENKO

#ad

Wymiary szer. x gł. x wys.: Ø 22,5 x 22,5 cm, z metalu, tabliczka z opisem, z 3 filtrami z węglem aktywnym do neutralizacji zapachów, czarny, Pojemnik na kompost Nero 6 l, pokrywka z pierścieniem silikonowym

#ad
WENKO #ad - Nowoczesna nostalgia: piękny pojemnik kompostowy z serii nero to idealny pomocnik kuchenny. Praktyczne przechowywanie: dekoracyjne wiadro na kompost nero firmy WENKO w kolorze czarnym doskonale nadaje się do krótkotrwałego przechowywania kompostowalnych odpadów kuchennych i grillowych.

Do przenoszenia pojemnik jest dodatkowo wyposażony w stabilny metalowy uchwyt. Pokrywę można otwierać i zamykać higienicznie za pomocą praktycznego uchwytu z chromowanego metalu. Wymienny filtr z węglem aktywnym w pokrywie neutralizuje zapachy. Pasujące pojemniki z serii Nero można znaleźć w asortymencie WENKO. Dodatkowo pokrywa jest uszczelniona silikonowym pierścieniem. Wysoka jakość: wytrzymałe wiadro na kompost jest wykonane z malowanego proszkowo metalu w kolorze matowej czerni. X wys. 22, pokrywka z metalowym uchwytem i otworami do cyrkulacji powietrza, 5 x 22, wykonany z metalu malowanego proszkowo, czarny.

Zawarte w zakresie dostawy filtry z węglem aktywnym neutralizują zapachy, zanim rozprzestrzenią się nieprzyjemnie. Zakres dostawy: pojemnik na kompost nero 6 litrów firmy wenko w kolorze czarnym, 5 cm, z 3 filtrami z węglem aktywnym do neutralizacji zapachów, pasuje do pojemników z serii Nero, szer. Czy w sobie nowoczesną funkcjonalność z nostalgicznym urokiem retro i przyciąga wzrok w każdej kuchni.
MarkaWENKO #ad
ProducentWENKO #ad
Wysokość8.66
Długość8.66
Waga1.32
Szerokość8.66
Numer części54045100
Model54045100

7. YourCasa

#ad

Wyjmowany wkład, kosz na kompost, drewno akacjowe i stal nierdzewna, YourCasa® Kosz na odpady organiczne do kuchni, mały akacja, nadaje się do mycia w zmywarce

#ad
YourCasa #ad - Nasz stołowy kosz na śmieci z pokrywką jest wyposażony w wysokiej jakości wkładkę ze stali nierdzewnej oraz pokrywkę i można go łatwo myć w zmywarce. Pokrywa kosza na śmieci może blokować zapachy i jednocześnie zapewnić, że muchy, owady i inne szkodniki nie dostaną się do kompostowalnych odpadów.

W otwartych miskach lub papierze. Wyprodukowano w niemczech. Atwe w użyciu: większość ekologicznych wiaderek nie nadaje się do mycia w zmywarce. Wykonane z drewna akacjowego i wysokiej jakości stali nierdzewnej. Bez użycia plastiku! kosz na śmieci z pokrywką nadaje się do każdego blatu roboczego i sprawia, że jest to idealna dekoracja. Dzięki temu kompostownik na odpady organiczne pozostaje zawsze czysty i higieniczny. Dzięki temu można zaoszczędzić sobie ręcznego czyszczenia wysuszonych odpadów organicznych.

Dzięki kuchennemu pojemnikowi na odpady organiczne YourCasa można szybko i łatwo oddzielić śmieci bez konieczności zabierania zbędnych dodatkowych dróg. Muszą być potrzebne do tego celu - nasz pojemnik ma rozmiar ponad 4 l. Dzięki temu kompostownik kuchenny z pokrywką zapewnia wystarczająco dużo miejsca na bioodpady, a mimo to jest wystarczająco mały, aby postawić go na blacie roboczym.
MarkaYourCasa #ad
ProducentYourCasa #ad
Wysokość3.54
Długość12.99
Waga3.92
Szerokość7.28
Numer częściKompost43
Model4260746610376

8. Rotho

#ad

Rotho Albula ekologiczny kosz na śmieci 6 l, tworzywo sztuczne PP, 6 l 23,5 x 20,0 x 20,8 cm, niebieski/antracytowy, nie zawiera BPA, do kuchni, z pokrywką i uchwytem

#ad
Rotho #ad - Pojemność pojemnika na bio: 6 litrów – praktyczny pomocnik do odpadów kuchennych, kompostu i wielu innych. X szer. Zorientowany na design i trwałość: pojemnik na kompost z pokrywką i uchwytem – idealny do odpadów organicznych, kapsułek z kawy, jako kosz na śmieci stołowy, do przechowywania tabletek do mycia naczyń, wykonany z tworzywa sztucznego z recyklingu.

Uniwersalne i modułowe: można używać pojedynczo lub w zestawie – można bezpiecznie układać w stos również na wiaderkach Albula 25 l – piękne wzornictwo – idealny pomocnik kuchenny na blacie roboczym. Zakres dostawy: 1 x wiadro ekologiczne z tworzywa sztucznego z pokrywką i paskiem do noszenia – pojemnik niebieski Horizon Blue, pokrywka i uchwyt antracyt – dostępne w innych atrakcyjnych kolorach.

Wymiary: 23, odpadów organicznych, 5 x 20 x 20, 8 cm dł. Zajmuje mało miejsca i praktyczna: pokrywę można całkowicie otworzyć i złożyć do tyłu – wygodna do noszenia dzięki paskom do noszenia – łatwa do czyszczenia. X wys.
MarkaRotho #ad
ProducentRotho Kunststoff AG #ad
Wysokość8.19
Długość9.25
Waga0.68
Szerokość7.87
Numer części1030306161
Model1030306161

9. Joseph Joseph

#ad

Joseph Joseph Stack 4 30015 pojemnik na odpady organiczne, wymiary 23,5 × 19,7 × 16,1 cm

#ad
Joseph Joseph #ad - Aby osiągnąć najlepszą wydajność, zalecamy wymianę filtra zapachów co 3 miesiące. Wymienny filtr zapachów w pokrywie. Atwy do czyszczenia polipropylen, klapka i uchwyt do noszenia ze stali nierdzewnej. Atwo dostępna pokrywa z klapką. Otwór mocujący wewnątrz zapewnia, że worek na śmieci nie przesuwa się. Wentylowana konstrukcja redukuje wilgoć i zapachy.
MarkaJoseph Joseph #ad
ProducentJoseph Joseph Ltd. #ad
Wysokość6.34
Długość9.26
Waga1.72
Szerokość7.76
Numer części30015
Model30015

10. YourCasa

#ad

Mały kosz na śmieci z pokrywką, 7 l, nadaje się do mycia w zmywarce, kosz kompostowy na codzienne odpady organiczne, YourCasa® Kosz na odpady organiczne do kuchni, bezzapachowy, wyjmowane sitko

#ad
YourCasa #ad - Dzięki temu można zaoszczędzić sobie ręcznego czyszczenia wysuszonych odpadów organicznych. Ponieważ te odpady kuchenne są jeszcze bogate w substancje odżywcze, które można kompostować, nie muszą wyrzucać śmieci. Nasz pojemnik na odpady organiczne jest wykonany ze zmywalnego materiału i jest odporny na mycie w zmywarce.

Atwe przechowywanie odpadów kuchennych, cenne odpady kuchenne. Do stołowego kosza na śmieci można przechowywać liczne, są one dostępne do kompostowania. Dzięki temu zapewnia wystarczająco dużo miejsca na bioodpady, a mimo to jest wystarczająco mały, aby postawić go na ladzie! Ale przeczytaj sam! koniec z uciążliwym przyklejaniem resztek jedzenia do kompostownika dzięki wyjmowanemu sitku wewnętrznemu. Atwe w użyciu: większość ekologicznych pojemników na śmieci do kuchni nie nadaje się do mycia w zmywarce.

Bez względu na to, czy musisz się martwić o potrzebę, nasz kompostownik kuchenny ma rozmiar 7 l. W otwartych miskach lub papierze. Dzięki temu kosz na odpady organiczne w kuchni pozostaje zawsze czysty i higieniczny zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dzięki koszowi na śmieci yourcasa można szybko i łatwo oddzielić śmieci bez konieczności zabierania zbędnych dodatkowych dróg. Nie lądują w śmieciach i tym samym zmniejszają ilość odpadów. Dzięki temu płyny i odpady organiczne pozostają oddzielone.
MarkaYourCasa #ad
ProducentYourCasa #ad
Wysokość8.07
Długość7.87
Waga1.55
Szerokość7.87
Numer częściKompost43
ModelKompost43